Brasiilia mängis avakohtumises täiesti eriilmelised poolajad ({{commentsTotal}})

Tite
Tite Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Lõuna-Ameerika suurturniiri Copa Americat võiduga alustanud Brasiilia jalgpallikoondise jaoks ei olnud koduse turniiri esimesed hetked siiski kerged - avapoolaeg Boliivia vastu lõppes ilmetu 0:0 viigiga ja pealtvaatajad ei olnud sellega rahul.

Morumbi staadionile pealtvaatajad saatsid mängijad riietusruumi suunas mahakarjumise ja vilistamisega. Peatreener Tite sõnul oli fännide reaktsioon ennustatav.

"Me tundsime seda, noored kutid tundsid seda, peatreener tundis seda," lausus 56-aastane juhendaja. "Peame sellest aru saama. Kui me sihime ettepoole ja loome võimalusi, siis pealtvaatajad reageerivad aplausiga."

"Kui sul suures klubis mõnikord asjad ei õnnestu, siis ei oota sa ka fännidelt arusaamist," jätkas Tite. "Kui sa söödad tagasi, äärekaitsjalt keskkaitsjale ja sealt väravavahile, siis esimese asjana kuuled boo'd."

Pärast vaheaega pakkus Brasiilia aga kodupublikule hoopis teistsugust elamust - Philippe Coutinho kahe ja Evertoni ühe värava toel saadi A-grupis Boliivia üle 3:0 võit.