Võidutraditsiooni jätkata püüdev Brasiilia alustas Copa Americat hästi ({{commentsTotal}})

Philippe Coutinho
Philippe Coutinho Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Brasiilia jalgpallikoondis alustas kodust suurturniiri Copa America edukalt, kui alistas A-grupi avamängus Boliivia 3:0.

Pärast keskpärast avapoolaega viis Philippe Coutinho võõrustajad 50. minutil penaltist juhtima ja lõi kolm minutit hiljem seisuks 2:0. Lõpptulemuse vormistas 85. minutil Everton.

Veel kuuluvad A-gruppi Venetsueela ja Peruu, kes peavad oma avaringi matši täna. Samuti tulevad B-grupi kohtumistes väljakule Argentina - Colombia ja Paraguay - Katar.

C-gruppi kuuluvad Uruguay, Ecuador, Jaapan ja Tšiili.

Brasiilia võõrustab Lõuna-Ameerika suurturniiri 30-aastase pausi järel. Seni on Brasiilia kõik kodumaal peetud Copa America turniirid võitnud.