Üllatusele ligidal olnud Cagliari kaotas Napolile ({{commentsTotal}})

Napoli - Cagliari
Napoli - Cagliari Autor/allikas: Zuma Press/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliigas oli Ragnar Klavani koduklubi lähedal üllatusvõidule võõrsil Napoli üle, aga kaotas viimaste minutite väravatest siiski 1:2.

Pärast tabamusteta avapoolaega viis Leonardo Pavoletti 64. minutil külalised juhtima, aga Dries Mertensil õnnestus 85. minutil viigistada.

Üleminutitel õnnestus Napolil ka võit vormistada. Üks Cagliari kaitsjatest mängis oma karistusalas palli käega ja VAR-ist asja üle kontrollides vilistas kohtunik penalti, mille Lorenzo Insigne ka realiseeris.

Klavan Cagliari koosseisu ei kuulunud.

Tabelitipp: 1. Juventus 89 punkti (35 mängust), 2. Napoli 73 (35), 3. Inter 63 (35), 4. Atalanta 62 (35), 5. AS Roma 59 (35), 6. Torino 57 (35), 7. AC Milan 56 (34), 8. Lazio 55 (35), ..., 12. Cagliari 40 (35).