Ragnar Klavan sai Cagliari võidumängus vigastada ({{commentsTotal}})

Joel Campbell (Frosinone) ja Ragnar Klavan (Cagliari)
Joel Campbell (Frosinone) ja Ragnar Klavan (Cagliari) Autor/allikas: EPA/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari sai Itaalia jalgpalli meistriliigas 1:0 jagu Frosinone meeskonnast. Eestlane ise sai võidumängus vigastada.

Cagliari asus kohtumist juhtima 27. minutil, kui palli toimetas vastase võrku Joao Pedro. Teisel poolajal, 61. minutil väänas Klavan võitluses vastasega põlve, mille järel ei saanud eestlane mängu jätkata. 79. minutil jäi Cagliari aga kümnekesi, sest Paolo Farago teenis teise kollase kaardi.

Itaalia meistriliigas on Cagliari 40 punktiga 11. kohal, Frosinone asub 23 punktiga 19. tabelireal. Esikolmiku moodustavad Juventus (84), Napoli (67) ja Inter (60).

Teised tulemused: Bologna - Sampdoria 3:0, Empoli - Spal 2:4, Genoa - Torino 0:1, Lazio - Chievo 1:2, Udinese - Sassuolo 1:1, Parma - AC Milan 1:1.