Kalev/TLÜ oli teises mängust Tartust selgelt parem ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1555168140000 | amCalendar}}

Tallinna Kalev/TLÜ alistas korvpalli meistriliiga veerandfinaali teises mängus kodus Tartu Ülikooli 87:70 (14:16, 26:15, 22:17, 25:22) ja viigistas kolme võiduni peetava seeria üks-ühele.

Kui avaveerandil oli enamasti eduseisus külalisvõistkond, siis teise perioodiga asjalood pöördusid ning korraks saavutas Tallinna meeskond isegi 12-punktise eduseisu 38:26.

Kolmandal perioodil mängu käest ei lastud ja viimasel veerandajal kasvatati eduseis mõneks hetkeks isegi enam kui paarikümnele punktile.

Ronald McGhee juunior oli 25 punktiga võitjate resultatiivseim Michael Buchanan lisas 14, Karl-Johan Lips ja Damarcus Harrison kumbki 13 silma. Tartlaste paremad olid Kregor Hermet 17 ja Arnas Velicka 14 punktiga.

Tallinna Ülikool/TLÜ tabas vastasest selgelt paremini kahepunktiviskeid (56,3% vs 40,0%), kuid veelgi suurem ülekaal oli lauas (46:24).

Seeria kolmas kohtumine peetakse kolmapäeval, 17. aprillil Tartus.