Nurgeri heast mängust Hermeti endise koduklubi vastu ei piisanud ({{commentsTotal}})

Huesca ja Rauno Nurger
Huesca ja Rauno Nurger Autor/allikas: facebook.com/CBPHuesca

Hispaania korvpalli tugevuselt teises liigas (LEB Gold) pidid Rauno Nurger ja Huesca Levitec tunnistama reedel koduplatsil Kregor Hermeti eelmise tööandja Lleida Forca nappi 77:74 paremust.

Skoorirohkelt kulgenud avaveerand kuulus Huescale 24:23 ja poolajaks juhiti 45:39. Kolmanda veerandaja mängisid võistkonnad 12:12 viiki ning määravaks sai viimane neljandik. Lõpuminutitel olid võõrustajad veel 69:67 ees, kuid Lleida Forca vastas 10:5 spurdiga ja võttis kolme punkti suuruse võidu, kirjutab Korvpall24.ee.

Rauno Nurger sai mänguaega 29 minutit ning viskas 13 punkti (vabavisked 3/4, kahesed 5/7). Lisaks kogus ta kaheksa lauapalli, tegi ühe viskeblokeeringu ning kaks isiklikku viga.

Turniiritabelis jätkab Huesca Levitec (17-14) kaheksandal kohal.