Euroopa liiga: Arsenal alistas Napoli, Valencia sai üleajal jagu Villarrealist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mesut Özil ja Mario Rui

Jalgpalli Euroopa liiga veerandfinaalide avamängudes olid võidukad Arsenal, Benfica, Chelsea ja Valencia.

Arsenal asus kohtumist juhtima 15. mänguminutil, kui võrku sahistas Aaron Ramsey. Kümme minutit hiljem lendas pall Napoli väravasse meeskonna oma mängijast Kalidou Koulibaly'st, mis viis Arsenali 2:0 juhtima. Teine poolaeg möödus väravateta.

Chelsea alistas võõrsil Praha Slavia tulemusega 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi 86. Minutil Marcos Alonso.

Väravaterohkes vastasseisus alistas Benfica koduväljakul Frankfurdi Eintrachti 4:2. Külalismeeskonnas teenis 20. minutil punase kaardi Obite Evan N'Dicka. Benfica eest oli seejärel penaltist täpne Joao Felix. 40. mänguminutil viigistas seisu Luka Jovic, kes kohtumise neljandal minutil kollast kaarti oli näinud. Poolajapausile läksid meeskonnad Benfica juhtimisel, sest 43. minutil oli täpne taaskord Felix. Teise poolaja algul jätkasid Benfica mängijad sealt, kus enne pooleli oli jäädud ning 50. ja 54. minutil lõid väravad Ruben Dias ning kübaratrikiga hakkama saanud Felix. Eintrachti eest lõi ühe värava tagasi Goncalo Paciencia.

Viimases veerandfinaalis lahkus Valencia võõrsilt 3:1 võiduga Villarreali üle. Valencia läks kohtumist juhtima kuuendal minutil Goncalo Guedese väravast. 36. minutil viigistas seisu Santi Cazorla, kes oli täpne penaltist. Viigiseisuga mindigi poolajapausile. Valenciale tõid võidu lõpuks alles üleajaminutitel löödud väravad. Täpsed olid Daniel Wass ja Guedes.