Juventuse talent vastas Cagliari fännide rassistlikule käitumisele väravaga ({{commentsTotal}})

Torino Juventuse teise värava lõi Cagliari Calcio võrku Moise Kean.
Torino Juventuse teise värava lõi Cagliari Calcio võrku Moise Kean. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari Calcio jäi Serie A-s teisipäeval alla liiga liidrile Torino Juventusele.

Juventus mängis teisipäeval ilma Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala, Leonardo Spinazzola, Andrea Barzagli, Sami Khedira, Juan Cuadrado, Douglas Costa ja Mario Mandzukicita, kuid naaseb Sardiiniast siiski 2:0 võiduga.

22. minutil viis külalismeeskonna ette Leonardo Bonucci pealöök, võidu vormistas 19-aastase ründaja Moise Keani tabamus viis minutit enne lõpuvilet. Keani väravatähistus oli suunatud Cagliari poolehoidjatele, kes olid mängu jooksul tema suunas teinud ahvihäälitsusi.

81 punkti kogunud Juventus jätkab kindla tabeliliidrina, Cagliaril on 30 mänguga 33 punkti, mis asetab nad 13. kohale.