Teppan ja Belchatow alistasid Meistrite liiga veerandfinaalis Zeniidi ({{commentsTotal}})

{{1552575060000 | amCalendar}}
Renee Teppan (Belchatowi Skra)
Renee Teppan (Belchatowi Skra) Autor/allikas: PlusLiga/plusliga.pl

Eesti võrkpallikoondislane Renee Teppan ja tema koduklubi Belchatowi Skra võitsid Meistrite liiga veerandfinaali avamängu Peterburi Zeniidi vastu 3:1.

Avageimi võitis Teppani tööandja kindlalt 25:18, kuid kaotas teise veelgi kindlamalt 13:25. Kolmandas ja neljandas geimis saatis edu taas Belchatowi need võideti vastavalt 25:22 ja 25:18. Teppan tõi blokist ühe punkti, võitjate resultatiivseim oli Milad Ghara 18 silmaga.

Korduskohtumine peetakse 19. märtsil Peterburis.

Alagrupiturniiri lõpetas Belchatow D-alagrupi teise kohaga Gdanski Trefli selja taga. Teppan oli viimastes Meistrite liiga alagrupimängudes pidevalt meeskonna veduriks, viimases kohtumises tõi ta Berliini Recycling Volleys'i vastu 23 punkti. Ent viimase koduliiga kohutmise pidi eestlane seljavalu tõttu pooleli jätma.