Nõlvak – Tiisaar said MK-etapil veerandfinaalis napi kaotuse ({{commentsTotal}})

Kusti Nõlvak
Kusti Nõlvak Autor/allikas: FIVB

Eesti rannavõrkpallipaar Mart Tiisaar – Kusti Nõlvak (FIVB 50.) pidi Sydneys toimuval kolme tähe ehk keskmise tugevusega MK-etapi veerandfinaali tunnistama vastaste nappi paremust.

Eestlased kaotasid kuus minutit üle tunni kestnud kohtumise maailma edetabelis 24. kohta hoidvale Tšiili paarile Marco ja Esteban Grimaltile 1:2. Esimese geimi võitis Eesti paar 21:19, teises võitluslikus geimis jäid vastased peale 29:27 ja otsustava geimi võitis Tšiili paar 17:15. Tegemist oli turniiri pikima veerandfinaaliga.

Seega jäid Tiisar ja Nõlvak MK-etapil jagama viiendat kohta.

Vennad Grimaltid said aga poolfinaalis loobumisvõidu ja pääsesid finaali.