Vene koduklubi lasi CSKA-l visata 107 punkti ({{commentsTotal}})

Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Autor/allikas: EPA/Scanpix

Eesti korvpalluri Siim-Sander Vene koduklubi Gran Canaria kaotas neljapäeval Euroliigas võõrsil Moskva CSKA-le 85:107 (20:29, 22:27, 22:27, 21:24).

Gran Canaria asus mängu alguses juhtima 5:0 ja 7:2, aga siis haaras ohjad kodumeeskond ega vaadanud enam tagasi. Avaperioodi lõpuks oli edu kasvanud üheksale silmale, poolajaks juba 14 punktile ja kolmandal veerandil murti ka 20 punkti piir.

Algviisikus alustanud Vene viskas 25 minutiga seitse punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/4), võttis ühe lauapalli, andis kaks resultatiivset söötu, tegi ühe vaheltlõike ja tegi neli viga.

Gran Canaria resultatiivsemad olid Marcus Eriksson ja Kim Tillie 13 punktiga. CSKA-d vedasid Sergio Rodriguez 18 ja Will Clyburn 17 silmaga.

Gran Canariale oli tegemist kaheksanda kaotusega järjest. CSKA teenis viie kaotuse kõrvale 18. võidu ja jätkab Fenerbahce järel teisel positsioonil.