Man City tuli rongi alt välja, Atletico sai jagu Juventusest ({{commentsTotal}})

Raheem Sterling tõi Manchester Cityle raske võidu
Raheem Sterling tõi Manchester Cityle raske võidu Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas pidasid kaheksandikfinaalis viimaseid avaringi kohtumisi Madridi Atletico ja Torino Juventus ning Manchester City ja Schalke. Võitjatena väljusid kohtumistest Madridi Atletico ja Manchester City.

Esimene poolaeg möödus Madridi Atletico ja Juventuse vahel väravateta. Seejärel oli Atleticol võimalus kohtumist juhtima minna Alvaro Morata väravast, kuid pallur tegi endale kätega ruumi ning VAR-i üle vaatamise järel otsustas kohtunik värava tühistada. Peale seda lõi Atletico eest nurgalöögist värava Jose Gimenez ning mõned minutid hiljem oli täpne Diego Godin. Kaks väravat oli Atleticole avakohtumise võiduks Juventuse vastu piisav.

Manchester City läks kohtumist juhtima 18. minutil, kui Schalke väravavaht tegi söödul suure vea ning David Silva selle vahelt lõikas ja Sergio Agüerole söötis. Viimane toimetas palli juba tühja väravasse. Seejärel teenis Schalke penalti, kuna Otamendilt fikseeriti käega mäng. Palli lõi edukalt väravasse Nabil Bentaleb. Teise värava lõi Bentaleb samuti penaltist 45. mänguminutil, mis viis Schalke 2:1 juhtima. Teisel poolajal teenis Otamendi teise kollase kaardi ning saadeti 68. minutil väljakult minema. Olukord oli Manchester City jaoks keeruline, kuid sellele vaatamata viigistas Leroy Sane seisu ning Raheem Sterling tõi meeskonnale 3:2 võidu.

Enne Meistrite liiga mänge selgus Euroopa liigas esimene edasipääseja. Sevilla alistas korduskohtumises Lazio 2:0. Väravad lõid Wissam Ben Yedder ja Pablo Sarabia. Esimeses kohtumises võitis Sevilla tulemusega 1:0. Ülejäänud kaheksandikfinaalid selguvad neljapäeval.