Juventus jõudis karikasarjas kaheksa hulka ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Torino Juventus
Torino Juventus Autor/allikas: AFP/Scanpix

Itaalia jalgpalli karikavõistlustel pääsesid esimestena veerandfinaali suurklubid Torino Juventus, AC Milan ja Rooma Lazio.

Juventus alistas võõrsil Bologna 2:0. Üheksandal minutil viis külalised juhtima Federico Bernardeschi ja 49. minutil vormistas lõppseisu 18-aastane ründaja Moise Kean.

Kui Ragnar Klavani klubi Cagliari saab esmaspäeval jagu Atalantast, minnakse kaheksa hulgas kokku just Juventusega.

Milanil oli läks võõrsil teise kõrgliigaklubi Sampdoriaga tarvis lisaaega. Otsustavad tabamused sündisid 102. ja 108. minutil, mõlemal juhul oli autoriks Patrick Cutrone.

Rooma Lazio alistas kodus tugevuselt kolmanda liiga klubi Novara 4:1 (12. Luis Alberton, 20., 35. Ciro Immobile, 45+3. Sergej Milinkovic-Savic - 49. Umberto Eusepi).

Pühapäeval mängivad Torino - Fiorentina, Inter - Benevento ja Napoli - Sassuolo. Esmaspäeval on vastamisi Cagliari - Atalanta ja Roma - Virtus Entella.