Tottenham alistas Põhja-Londoni derbis Arsenali ja liikus edasi ({{commentsTotal}})

Dele Alli ja Heung-min Son
Dele Alli ja Heung-min Son Autor/allikas: AFP/Scanpix

Tottenham Hotspur alistas Inglismaa jalgpalli liigakarika veerandfinaalis igirivaal Arsenali 2:0 ja tagas koha nelja parema hulgas.

Tottenham asus võõrsil peetud kohtumist juhtima 20. minutil, kui skoori avas Heung-min Son. Teise värava lõi 59. minutil Dele Alli.

Ühtlasi maksis Tottenham kätte kuu alguses kõrgliigas saadud 2:4 kaotuse eest. Ka oli see klubile esimeseks võõrsilvõiduks Arsenali üle viimase kaheksa aasta jooksul.

Poolfinaali jõudis veel üks Londoni klubi Chelsea, kes oli kodus 1:0 üle Bournemouthist. Ainsa värava lõi 84. minutil Eden Hazard.

Teisipäeval tagasid koha nelja hulgas Manchester City ja tugevuselt kolmandasse liigasse kuuluv Burton Albion.