Ronaldo penalti tõi Juventusele derbimängus võidu ({{commentsTotal}})

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo Autor/allikas: imago/Gribaudi/ImagePhoto/Scanpix

Itaalia jalgpalli kõrgliiga liider Juventus jätkas kaotuseta seeriat, kui alistas laupäeva õhtul linnarivaali Torino 1:0.

Juventusele tõi Torino olümpiastaadionil kolm punkti Cristiano Ronaldo täpne penalti 70. minutil. Laupäevane võit suurendas liigatabelis nende edu Napoli ees juba 11 punktile, kuigi Lõuna-Itaalia meeskonnal on üks mäng vähem peetud. Juventus on senisest 16 matšist võitnud 15 ja viigistanud ühe.

Ka teises laupäevases Serie A mängus sai otsustavaks penalti, kui Mauro Icardi tabamus 76. minutil andis Internazionalele 1:0 võidu Udinese üle. Inter jätkab tabelis kolmandana, Napolist jäädakse maha kolme silmaga.