Vigastusega võidelnud kapten kerkis Atletico kangelaseks ({{commentsTotal}})

Diego Godin ja Antoine Griezmann tähistavad Atletico võiduväravat
Diego Godin ja Antoine Griezmann tähistavad Atletico võiduväravat Autor/allikas: AFP/Scanpix

Madridi Atletico tuli Hispaania jalgpalli kõrgliigas Bilbao Athleticu vastu viimase kümne minutiga välja kaotusseisust ja võitis mängu 3:2.

Inaki Williamsi väravad viisid külalismeeskonna 1:0 ja 2:1 juhtima, kuid 80. minutil tõi Rodrigo taas tabloole viiginumbrid. Atletico kangelaseks kerkis mängu lõpus vasaku jala reievigastusega hädas olnud Diego Godin, kes lükkas 90+1. minutil peaga väravasse Antoine Griezmanni tsenderduse.

Võit tõstis Atletico kahe Barcelona meeskonna vahele teiseks, kui Espanyol suudab täna võõrsil Sevilla alistada, langeb Madridi klubi taas kolmandaks.