Ronaldo aitas Juventuse üheksanda võiduni ({{commentsTotal}})

Cristiano Ronaldo tähistab meeskonnakaaslastega järjekordset võitu
Cristiano Ronaldo tähistab meeskonnakaaslastega järjekordset võitu Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jalgpalli Itaalia kõrgliigas teenis oma üheksanda võidu Juventus, kes tuli teisel poolajal 0:1 kaotusseisust välja ja alistas Empoli lõppskooriga 2:1.

Empoli viis avapoolajal juhtima Francesco Caputo täpne löök. Teise poolaja algul realiseeris Cristiano Ronaldo aga 54. minutil teenitud penalti ning viigistas seisu. Võidu vormistas Juventusele 70. minutil taaskord võrku sahistanud Ronaldo.

Teises kohtumises alistas Atalanta 3:0 Parma. Edetabelis jätkab Juventus kindla liidrina. Kümnest mängust on Ronaldo koduklubi võitnud üheksa ja ühe korra leppinud viigiga. Teisel kohal jätkab 21 silmaga Napoli ja kolmandal Inter, kellel on punkte 19.