Anfieldi-nimelisse kindlusesse löödi mõra, kuid Liverpool võitis siiski ({{commentsTotal}})

Mohamed Salah ja Xherdan Shaqiri
Mohamed Salah ja Xherdan Shaqiri Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Esmakordselt pärast veebruarit sahistati Inglismaa kõrgliigas peetud kohtumiste jooksul Anfieldil Liverpooli väravavõrku, kuid Jürgen Kloppi hoolealuste järjekordset võitu see kahtluse alla ei seadnud.

Haruldase saavutusega sai hakkama Cardiff City ründaja Callum Paterson 77. minutil. Avapoolajal mitte ühtegi puudet vastase karistusalas teinud Walesi esindusklubi oli aga tolleks hetkeks 0:2 kaotusseisus ja paistma hakanud lootuskiire purustas Liverpool kiirelt ja vormistas viimasel kümnel minutil 4:1 võidu, kirjutab Soccernet.ee.

Manchester United jääb ka pärast kümnendat vooru eurokohtadelt välja, sest nii Bournemouth kui Watford said oma vastaste üle 3:0 võidud ja kindlustasid positsiooni esikümnes.

Endiselt jätkavad võiduta Huddersfield ja Newcastle, kuid Newcastle pääses tänu viigile Southamptonis punase laterna rollist.

Edetabelis on esikohal kaheksa võidu ja kahe viigiga 26 punkti teeninud Liverpool. Teisel kohal jätkab üheksa mänguga 23 silma teeninud Manchester City ja kolmandal kohal on 21 punktiga Chelsea.

Brighton & Hove - Wolverhampton 1:0
Fulham - Bournemouth 0:3
Liverpool - Cardiff City 4:1
Southampton - Newcastle 0:0
Watford - Huddersfield 3:0