Riismaa ja Koršunov jätkavad Itaalias täiseduga ({{commentsTotal}})

Korvpall
Korvpall Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti noortekoondislased Joonas Riismaa ja Kirill Koršunov jätkavad Itaalia korvpalli U-18 vanuseklassi meistrivõistluste kõrgeimas divisjonis täiseduga, Kaspar Kitsingu koduklubi alistas kindlalt Mait Petersoni oma.

Riismaa võistkond Pistoia Basket võõrustas esmaspäevases kohtumises Latina NBT noortemeeskonda. Avapoolaja mõlemad veerandid 27:8 võitnud Pistoia jaoks on teine poolaeg vaid vormistamise küsimus ja kohtumine lõpetati suureskoorilise 97:41 (27:8, 27:8, 21:10, 22:15) võiduga, vahendab Korvpall24.ee.

Koršunovi koduklubi Livorno Don Bosco kohtus teisipäeval kodusaalis Latina Basketiga. Avapoolaja 33:28 võitnud Livorno kaotas kolmanda perioodi 12:19 ning jäi viimase neljandiku eel kahepunktilisse kaotusseisu. Otsustaval viimasel veerandil suutis Eesti ääremängija klubi mängu tagasi tulla ja teenis napi 64:62 (16:12, 17:16, 12:19, 19:15) võidu.