Puri värav ja teenitud penalti aitasid Waterfordil medalimängus jätkata ({{commentsTotal}})

Jalgpallikoondise trenn
Jalgpallikoondise trenn Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Sander Puri lõi Iirimaal viimases koondise-eelses mängus Bohemiansile värava ja teenis penalti, kui Waterford 3:1 võitis.

Bohemians asus kohtumist juhtima, kuid Puri viigistas 20. minutil - rikošetist eestlaseni jõudnud pallile sai ta seejuures pea nii napilt vahele, et kaaslasedki tõttasid esimese hooga tsenderdajat õnnitlema, kirjutab Soccernet.ee.

Neli minutit hiljem pääses Puri kaitsja eksimuse järel palliga karistusalla, kus ta maha kisti. Eestlasel oli suur roll survestamisel ka kolmanda värava eel, lõpuks võitiski Waterford 3:1 ja jätkab konkureerimist pronksmedalitele.