Puri skooris kolmandat mängu järjest ({{commentsTotal}})

Sander Puri
Sander Puri Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Waterfordi poolkaitsja Sander Puri tuleb Eesti koondisesse kolme järjestikuse resultatiivse liigamängu pealt, kuna skooris reedel Bohemiansi vastu.

Bohemians läks esimesena juhtima, aga 20. minutil Puri viigistas. Neli minutit hiljem teenis Eesti koondislane penalti, mis realiseeriti, ja lõpuks võitis Waterford 3:1. Puri tegi kaasa terve kohtumise, kirjutab Soccernet.ee.

Kolm vooru enne hooaja lõppu jagab Waterford Iirimaa kõrgliigas Shamrock Roversiga kolmandat kohta. Üks omavaheline mäng on Waterfordil ja Shamrockil veel ees.

Kaheväravalise võidu teenis reedel ka German Šleini koduklubi Jihlava Vysocina, alistades Tšehhi esiliigas Chrudimi 2:0. Šlein sekkus vahetusest 77. minutil, kui seis oli 1:0. Vysocina asub esimesel kohal, edestades ühe enampeetud mängu abil Hradec Kralovet kolme punktiga.

Aleksandr Kulinitši tööandja Krško tegi Sloveenia kõrgliiga kahe viimase meeskonna omavahelises kohtumises Velenje Rudariga väravateta viigi. Kulinitš sai kirja täismängu. Krško jätkab viimasel kohal, jäädes Rudarist kahe punkti kaugusele.