Vahetusmehe kübaratrikk tagas Dortmundile üleminutitel dramaatilise võidu ({{commentsTotal}})

{{1538845080000 | amCalendar}}
Paco Alcacer ja tema meeskonnakaaslased Dortmundi Borussias
Paco Alcacer ja tema meeskonnakaaslased Dortmundi Borussias Autor/allikas: imago/Kirchner-Media/Scanpix

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas sai dramaatilise võidu Dortmundi Borussia, kes alistas koduväljakul 4:3 Augsburgi.

Avapoolajal löödi vaid üks värav, kui 22. minutil oli täpne Augsburgi islandlasest ründaja Alfred Finnbogason. 59. minutil sekkus vahetusest mängu Barcelonast Borussias laenul olev hispaanlane Paco Alcacer ja seejärel sai mäng sisse hoopis teistsuguse hoo.

Kolm minutit hiljem viigistas Alcacer mänguseisu, 71. minutil viis Philipp Max Augsburgi taas ette. Viimase veerandtunniga löödi lausa neli väravat: esmalt tõi Alcaceri 80. minuti värav tabloole viigiseisu, neli minutit hiljem viis Mario Götze kodumeeskonna juhtima, aga 87. minutil tegi Michael Gregoritsch seisuks 3:3. Päevakangelane Alcacer tagas kohtumise kuuendal lisaminutil aga hiilgava karistuslöögiga Dortmundile kolm punkti.

Võidukas Dortmund jätkab Bundesliga tipus, seitsme mängu järel ollakse 17 punktiga ainus meeskond, kes pole veel saanud ühtegi kaotust. Suure kaotuse sai aga Müncheni Bayern, kes jäi 0:3 alla Mönchengladbachi Borussiale.