Herthale alla jäänud Bayern sai hooaja esimese kaotuse ({{commentsTotal}})

Berliini Hertha mängijad võitu tähistamas.
Berliini Hertha mängijad võitu tähistamas. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Nädala keskel Augsburgiga viigistanud Müncheni Bayern jäi taas võidust ilma, kui Berliinis teeniti Hertha vastu hooaja esimene kaotus.

Bundesliga valitseja Bayern on Oktoberfesti perioodil (sel aastal 22. september - 7. oktoober) olnud võitmatu järjest 28 mängu, aga nüüd see seeria lõppes. Viimati kaotati 2010. aastal Dortmundile 0:2, reede õhtul sama seisuga võõrsil Herthale, vahendab Soccernet.ee.

Võõrustajate esimese värava lõi penaltist Vedad Ibiševic, teise lajatas poolaja lõppu Ondrej Duda.

Vaatamata sellele, et teist mängu järjest jäädi võidust ilma, on Bayern jätkuvalt tabeliliider, aga Hertha tõusis nendega samadele punktidele.

Laupäeval on Dortmundi Borussial ja Bremeni Werderil võimalus mõlemast punktiga mööda pääseda.