Messi alustas Meistrite liigat kübaratrikiga ({{commentsTotal}})

Lionel Messi tähistamas oma kolmandat väravat Meistrite liiga avakohtumises
Lionel Messi tähistamas oma kolmandat väravat Meistrite liiga avakohtumises Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Teisipäeva õhtul sai hoo sisse jalgpalli Meistrite liiga alagrupiturniir. Esimestes kohtumistes alistas Barcelona 4:0 PSV ja Inter 2:1 Tottenhami.

Barcelona läks PSV vastu juhtima 32. mänguminutil, kui Lionel Messi võrku sahistas. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödudki, kuid tõeline sadu hakkas pihta teisel poolajal, kui esmalt skooris 75. minutil Ousmane Dembele ja seejärel 77. ja 87. minutil taaskord Messi, kellele oli see kaheksandaks korraks Meistrite liigas kübaratrikk lüüa.

Interi ja Tottenhami kohtumises möödus esimene poolaeg väravateta. Seejärel oli 53. mänguminutil täpne Christian Eriksen, kes viis Tottenhami 1:0 eduseisu. Seda rõõmu ei saanud meeskond kaua nautida, sest veidi enne poolaja lõppu lõi Interile viigivärava Mauro Icardi ja teisel üleminutil vormistas 2:1 võidu Matias Vecino.