Klavan teenis Cagliari ridades esimese võidu ({{commentsTotal}})

{{1535875680000 | amCalendar}}
Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Autor/allikas: Elena Accardi/CagliariNews24.com

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Cagliari alistas Itaalia kõrgliigas võõrsil Atalanta 1:0. Klavan tegi kaasa kõik 90 mänguminutit.

Cagliari asus vahetult enne poolajapausi juhtima, kui Nicolo Barella viis külalised 1:0 ette. Teine poolaeg möödus väravateta ja nii teenis Klavan Cagliaris esimese võidu.

Sama tulemusega lõppesid Itaalias pühapäeval veel kolm mängu, kui Fiorentina alistas Udinese, Lazio Frosinone ja Torino SPAL-i, kõik koduväljakul. Fabio Quagliarella suurepärasest väravast indu leidnud Sampdoria seljatas tiitlipretendendi Napoli 3:0, kaheksat väravat näinud Sassuolo ja Genoa mängus ja 5:3 peale kodumeeskond Sassuolo. Chievo ja Empoli väravaid ei löönud.

Enne mängu:

Cagliari kaotas avavoorus võõrsil Empolile 0:2 ja viigistas teises kodus Sassuologa 2:2. Atalanta hooaeg on alanud paremini. Kõigepealt alistati kodus Frosinone 4:0 ja seejärel viigistati võõrsil Romaga 3:3.

Atalanta fookus on nüüd üksnes koduliigal, sest Euroopa liigast langes meeskond välja, kuna FC Kopenhaagen osutus liiga kõvaks pähkliks.