Jääger nägi teist päeva järjest omade tugevat lõpuspurti ({{commentsTotal}})

Enar Jääger
Enar Jääger Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Oslo Valerenga kaitsja Enar Jääger, kes oli pühapäeva õhtul esindusmeeskonna kohtumist varupingilt jälginud, kuulus esmaspäeva õhtul duubelmeeskonna mängus algkoosseisu.

Kui Jääger 66. minutil välja vahetati, oli Norra teise divisjoni matšis skoor avamata. Kodus mänginud Egersund läks 83. minutil juhtima, aga Valerenga duubel jõudis sellele vastata kolme hilise tabamusega ning võitis 3:1, vahendab Soccernet.ee.

Päev varem oli Jääger näinud, kuidas Valerenga esindusmeeskond päästis 89. ja 90+3. minuti väravatega Norra kõrgliigas 2:2 viigi.

Valerenga II tõusis oma liigatsoonis 14 tiimi seas 11. kohale.