Penaltidraama viis Jäägeri koduklubi veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Enar Jääger
Enar Jääger Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Norra karikavõistluste  kaheksandikfinaalis tagas koha järgmises ringis Enar Jäägeri koduklubi Valerenga, kes lülitas penaltitega välja Tromsö.

Nii normaalaja esimene kui ka teine poolaeg lõppesid 1:1 viigiga ning seega mindi 2:2 seisul lisaajale. Ka seal lõid mõlemad meeskonnad ühe värava. 82. minutil viigivärava löönud Valerenga läks võõral väljakul 94. minutil juhtima, kuid Joel Lindpere kunagine koduklubi viigistas seisu 100. minutil, vahendab Soccernet.ee.

Lisaaja viimased viis minutit punase kaardi tõttu kümnekesi mänginud Valerenga oli penaltiseerias edukam tulemusega 5:4 ja liikus seega veerandfinaali. Seal on teiste seas juba ees Matvei Igoneni Lilleström.

Endiselt vigastuspausil olev Enar Jääger koosseisu ei kuulunud.