Mets lõi värava ja sai Manchester Cityst konkurendi ({{commentsTotal}})

Karol Mets
Karol Mets Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpallikoondislane Karol Mets alustas ettevalmistust uueks hooajaks väravaga, kui sahistas hooaja teises kontrollkohtumises Victoria '03 võrku.

Kui Madese Boys'i vastu 5:1 võidetud hooaja avamängus tegi Mets kaasa teise poolaja, siis kohtumiseks Victoriaga ülendati ta algrivistusse ja 22. minutil lõi eestlane nurgalöögist peaga mängu esimese värava. Puhkama võeti Mets 65. minutil, kui seis oli 4:0, lõpuks võitis Breda 7:1. Mõlemad vastased olid amatöörmeeskonnad, kirjutab Soccernet.ee.

Nädalavahetusel teatas Breda ka uuest mehest keskkaitses - Manchester Citylt laenati 21-aastane ameeriklane Erik Palmer-Brown, kes tegi mais debüüdi USA koondises. Varasema karjääri jooksul on Palmer-Brown jõudnud mängida MLS-is, FC Porto duublis ja viimati Belgia kõrgliigas Kortrijkis.