U-21 jalgpallikoondis alustas Balti turniiri viigiga ({{commentsTotal}})

Tallinna FC Flora- Tallinna Levadia
Tallinna FC Flora- Tallinna Levadia Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Teisipäeval alustas Eesti U-21 jalgpallikoondis Balti turniiri, kui avakohtumises viigistati Leedu eakaaslastega.

Pärnu Rannastaadionil peetud mängus haarasid eduseisu külalised, kui leedukate kapten Rimvydas Sadauskas lõi 74. minutil peaga seisuks 1:0. Leedu eduseis jõudis aga kesta vaid neli minutit, sest 78. minutil viigistas Eesti seisu, kui vahetusest sekkunud Herol Riiberg tõi täpse penaltiga tabloole 1:1 viiginumbrid.

Eesti U-21 koondise koosseis: 1-Karl Johan Pechter, 4-Märten Kuusk, 3-Henrik Pürg, 14-Sören Kaldma, 17-Edgar Tur (68. 13-Martin Mägi), 5-Henri Järvelaid (74. 19-Vlasi Sinjavski), 8-Mihkel Ainsalu (58. 16-Mark Oliver Roosnupp), 6-German Šlein, 11-Frank Liivak (68. 18-Herol Riiberg), 10-Markus Poom, 9-Rauno Sappinen.

Balti turniiri teine mäng Lätiga peetakse reedel Jurmalas.