Kristjan Kangur: austame vastast ja võtame üks mäng korraga ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo jätkas Eesti korvpalli meistriliiga poolfinaalseeriat võidukalt, alistades Pärnu Sadama 93:67. Finaalist lahutab pealinna klubi veel üks võit.

Kui seeria esimeses kohtumises pidas Pärnu valitseva meistri vastu mängus poolteist veerandit ja kaotas kohtumise koguni 57 punktiga, siis laupäeval lasi Pärnu valitseva meistri käest juba esimese veerandiga, mis kaotati 13 punktiga. Ka järgmisel kahel veerandil kasvatas Kalev edu ja kuigi viimasel veerandil suutis Pärnu kalevlaste jõudemonstratsiooni peatada, võitis Kalev lõpuks kohtumise 93:67. Sel kevadel oma kümnendat Eesti meistritiitlit jahtiva Kalev/Cramo resultatiivseimana viskas mängujuht Isiah Briscoe 16 punkti, Pärnu parim oli 21 punktiga Siim-Markus Post.

"Ilus mäng ei olnud järjekordselt," kinnitas ERR-ile Kalev/Cramo teenekas ääremängija Kristjan Kangur. "Oli häid hetki aga oli ka äravajumisi, mida paneksin võib-olla meie võistkonna keskendumise alla. Mingitel hetkedel hakkasime mängima liiga sirge jalaga. Võtame rahulikult üks mäng korraga, keskendume ikkagi Pärnule ja kui suudame edasi saada, vaatame, kes järgmisena vastu tuleb. Ei mõtle pikki plaane, austame vastast ja võtame üks mäng korraga."

"Võitmatuid meeskondi Eestis ei ole," sõnas Pärnu peatreener Heiko Rannula. "Kindlasti on meil võimalik nendega mängida, oleme seda ka see hooaeg tõestanud, aga peame ise lollusi vältima. Küsimus ei olegi selles, mida Kalev meie vastu teeb, vaid mis me ise endale teeme."