Tanel Soku esimesel poolajal visatud 23 punkti viisid Tartu võidule ({{commentsTotal}})

Tanel Sokk
Tanel Sokk Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Alexela korvpalli meistriliigas mängitud esimese poolfinaalseeria kohtumise Tartu Ülikooli ja Avis Utilitas Rapla vahel võitis Tartu seisuga 75:63.

Esimene poolaeg lõppes Tartu 20-punktilise eduga. Tanel Sokk viskas Tartu 46 kogutud punktist 23 ning tabas seejuures viis kaugviset. Rapla ei andnud siiski alla ning vähendas teise poolajaga vahe hetkeks koguni kolme punktini. Tartu Ülikool ei tahtnud aga mängu enam käest anda ja vormistas omale esimese kohtumise võidu seisuga 75:63.

Võitjate resultatiivseimaks mängijaks oli 27 punkti visanud Sokk. Meeskonna punktiskoorile lisas 16 silma veel Carl Engström ja 14 punkti Julius Kazakauskas. Võitjate parim oli 15 silmaga Dominique Hawkins.

Poolfinaalseeria teine kohtumine Tartu Ülikooli ja Avis Utilitas Rapla vahel peetakse reedel Raplas algusega kell 19.10.

Tartu Ülikool ja Rapla kohtusid poolfinaalis ka möödunud aastal. Toona võitis seeria seisuga 3:1 Rapla.