Madridi Real jõudis Meistrite liiga finaali ({{commentsTotal}})

Madridi Real
Madridi Real Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga finaali pääses esimesena Madridi Real, kes alistas kahe mängu summas Müncheni Bayerni 4:3. Ühtekokku on nüüd esikohamatšile jõutud 16 korda - rohkem kui keegi teine.

Real oli koduse korduskohtumis eel favoriit, kuna võõrsil saavutati 2:1 algedu, aga juba kolmandal minutil viis Joshua Kimmich külalised juhtima. Madridi klubi aga kosus kiiresti, sest 11. minutil lõi Karim Benzema 1:1.

Teine poolaeg algas Bayerni kaitse prohmakaga ja Benzema viis vahetult pärast vaheajavilet Reali 2:1 juhtima. Edu püsis 17 minutit, mil Realist laenuks olev James Rodriguez põrutas Bayerni eest 2:2.

Bayerni lõpuminutite ponnistus vilja ei kandnud ja see tähendas Realile kolmandat finaalikohta järjest. Seal kohtutakse kaas Liverpooli või Romaga, kes peavad poolfinaali korduslahingu kolmapäeval. Esimene mäng Inglismaal lõppes kohalike 5:2 võiduga.