Kümnekesi jäänud Atletico lõi mängu lõpus Arsenalile viigivärava ({{commentsTotal}})

Arsene Wenger
Arsene Wenger Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jalgpalli Euroopa liiga poolfinaalis pidi Arsenal koduväljakul Madridi Atletico vastu leppima 1:1 viigiga.

Viimast korda kodupubliku ees Arsene Wengeri juhendamisel eurosarja kohtumist mänginud Arsenal oli alates 10. minutist enamuses, kui Sime Vrsaljko teenis teise punase kaardi. Ülekaal suudeti lõpuks ära kasutada teisel poolajal – Alexandre Lacazette viis võõrustajad 61. minutil 1:0 juhtima. Rõõmupidu siiski väga kaua ei kestnud, kuna 82. minutil lõi Antoine Griezmann viigivärava.

Korduskohtumine peetakse 3. mail Atletico koduväljakul.

Teises poolfinaalis oli Marseille koduväljakul 2:0 parem Salzburgist. Avavärava lõi 15. minutil Florian Thauvin ning lõppseisu vormistas 63. minutil Clinton Njie.

Ka selles paaris peetakse korduskohtumine 3. mail.