Järjekordse kaotuse saanud Thunder on väljalangemise äärel ({{commentsTotal}})

Utah - Oklahoma City.
Utah - Oklahoma City. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Korvpalliliiga NBA play-off'ides sai Oklahoma City Thunder seeria kolmanda kaotuse, kui võõrsil tuli tunnistada Utah Jazzi 113:96 paremust.

Kohtumist hästi alustanud Thunder võitis esimese veerandi kuue silmaga, kuid lagunes täielikult teisel veerandil, mis kaotati 12 punktiga. Poolajale kuuepunktilise kaotusseisuga läinud Thunderi olukord halvenes kolmandal veerandil veelgi, kui võõrustajad viskasid 32 silma külaliste 21 vastu. Et viimases veerandis viskas kumbki pool 22 punkti, tõid Jazzi resultatiivsed teine ja kolmas veerand Utah klubile koguni 17-punktilise võidu.

Nelja võiduni peetavas seerias on Utah Jazz võitnud nüüd kolm mängu, Thunderit on edu saatnud ühel korral.

Jazzi parimana loopis Donovan Mitchell 33 silma, tõi seitse lauapalli ja andis neli korvisöötu. Joe Ingles panustas 20 punktiga, Rudy Goberti arvele jäi 16 punkti ja kümme lauapalli. Kaotajate eest viskas enim punkte 32 silma loopinud Paul George. Kaksikduubli teinud Russell Westbrooki kontole kirjutati 23 punkti ning 10 lauapalli.

Võidulisa sai ka viimases mängus seeria esimese kaotuse teeninud Houston Rockets, kes oli võõrsil parem Minnesota Timberwolvesist 119:100. Poolajani tasavägiselt kulgenud mängus rebis Rockets ette kolmandal veerandil, kui külalistest visati koguni 30 punkti rohkem. Minnesota vähendas küll viimases veerandis 31-punktilise kaotusseisu 19 punktile, kuid sellest enamat ei suudetud.

Rocketsi parimana viskas James Harden 36 punkti, Chris Paul panustas 27 silmaga. Minnesota resultatiivseimana sai Karl Anthony Towns kirja 22 punkti.

Utah Jazz – Oklahoma City Thunder 113:96

Utah juhib seeriat 3:1.

Minnesota Timberwolves – Houston Rockets 100:119.

Houston juhib seeriat 3:1.