Anier lõi värava ja sai punase kaardi ({{commentsTotal}})

Henri Anier
Henri Anier Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Soome jalgpalli kõrgliigaklubi Lahti ründaja Henri Anier jõudis laupäevases mängus esimesel poolajal nii värava lüüa kui ka kaks kollast kaarti teenida.

Anier avas liigamängus Tampere Ilvese vastu 25. minutil skoori, aga sai 43. minutil teise hoiatuse tõttu punase kaardi. Lahti lõi teisel poolajal vähemuses mängides veel ühe värava ja võitis 2:0. Anieri tiimikaaslane Artjom Dmitrijev sekkus vahetusest 74. minutil, kirjutab Soccernet.ee.

Ats Purje tegi täismängu ja tema tööandja Kuopio Palloseura alistas liidri HJK 2:1.

Kolmapäeval vigastada saanud Mihkel Aksalu puudus täna koosseisust, kui tema koduklubi SJK alistas Espoo Honka 2:0.

Soome kõrgliiga tabelis paikneb Lahti hetkel kolmandal (kolmest mängust seitse punkti), SJK neljandal (neljast kuus) ja Kuopio viiendal (neljast neli) kohal.