Alar Varrak ja Dzukija kaotasid olulise mängu lähikonkurendi vastu ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo - Karpoš Sokoli / Alar Varrak
BC Kalev/Cramo - Karpoš Sokoli / Alar Varrak Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Leedu korvpall meistriliigas pidi Alar Varraku juhendatav Alytuse Dzukija võõrsil vastu võtma 78:87 kaotuse Kedainiai Nevežiselt. Enne seda kohtumist olid mõlemad võistkonnad tabelis ühel pulgal üheksa võidu ja 22 kaotusega.

Kodumeeskonnale kuulus avaveerand 19:15, aga poolajaks oli Dzukija kahe silmaga peal. Kolmanda veerandajaga pääses Nevežis nelja punktiga ette ja kasvatas seda ka viimasel kümnel minutil viie võrra, kirjutab Korvpall24.ee.

Võitjatele tõi 20 punkti Aleksandr Zahharov, 14 silma lisas Lester Fezell Medford JR, jagades ka kaheksa korvisöötu. Dzukija parim oli Nikolaos Stylianou 16 punktiga.

Liigatabelis jätkab Nevežis (10-22) kaheksandal kohal, Dzukija (9-23) jääb ühe võidu kaugusele.