Veerandfinaali esimeses kohtumises teenis Pärnu hilise lõpuspurdiga võidu ({{commentsTotal}})

TTÜ KK - Pärnu Sadam
TTÜ KK - Pärnu Sadam Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Koduses Alexela korvpalli meistriliigas alustati veerandfinaalseeriaga. BC Valga-Valka Maks&Mooritsa ja Pärnu Sadama kohtumisest väljus võitjana Pärnu seisuga 93:85.

Poolaja võitis Valga-Valka seisuga 45:41. Tasavägine mäng jätkus pikalt kuni Pärnu tegi otsustava spurdi ja rebis end loetud minutid enne mängu lõppu seitsme punktiga ette. Valga-Valka pingutustest hoolimata võttis Pärnu võidu seisuga 93:85. Poolfinaali pääseb edasi meeskond, kes on võitnud kolm mängu.

Võitjate resultatiivseim mängija oli 28 punkti ja 9 resultatiivse sööduga Siim-Markus Post. 14 punkti lisas Pärnu kontole Timo Eichfuss ja 13 Karl-Johan Lips. Valga-Valka poolel viskas enim punkte, 20, Edgars Lasenbergs.

Põhiturniiri omavahelised mängud jäid meeskondadel 2:2 viiki, kusjuures mõlemad võitsid ühe mängu kodus ja teise võõrsil.