CSKA peatreener: mõistan oma mängijaid, valmistume millekski suuremaks ({{commentsTotal}})

BC Kalev/Cramo kaotas korvpalli VTB Ühisliigas eile Venemaa hiiule Moskva CSKA-le 95:105.

Tasavägiselt alanud kohtumises haaras CSKA ohjad kolmandal veerandajal, mille külalised võitsid 30:13.

"See, kuidas meeskond mängib, polnud mulle üllatuseks," sõnas CSKA peatreener Dimitrios Itoudis kohtumise järel ERR-ile. "Elasime matši sisse lohakamalt kui mäng ise nõuab. Mäng käib viis viie vastu ja kui sa pole valmis surveks, viseteks ning ründama vastase nõrkusi... me tegime seda vaid kolmandal veerandil, millest meile samas ka piisas."

CSKA võitis Euroliiga põhiturniiri ja hoiab ka Ühisliiga tabelis esikohta. "Mõistan ka oma mängijate mõttelaadi," jätkas Itoudis. "Oleme juba viiendat päeva reisil, mängisime kaks matši järjest ja valmistume millekski suuremaks."