Liverpooli kaitsja soovitab meeskonnakaaslastel pea selgena hoida ({{commentsTotal}})

Virgil van Dijk
Virgil van Dijk Autor/allikas: PA Wire / Scanpix

Teisipäeval peavad Meistrite liiga veerandfinaalis teise kohtumise Ragnar Klavani koduklubi Liverpool ja Manchester City. Esimeses kohtumises jäi peale Liverpool seisuga 3:0.

Liverpooli hollandlasest kaitsja Virgil van Dijk ütles, et meeskond peab lähenema teisipäevasele kohtumisele mõtteviisiga, et seis on endiselt 0:0 ning nad tahavad seda mängu väga võita. Kuigi Jürgen Kloppi hoolealused võitsid kodustaadionil Manchester City't 3:0, siis endise Southamptoni kaitsja sõnuk oleks viga mõelda sellele tulemusele Etihadi staadionil.

"See on üsna kummaline olukord, et läheme veerandfinaalkohtumisele City vastu 3:0 eduseisust. Me peame oma pead selged hoidma. Teame, et oleme võimelised veel väravaid lööma," ütles Van Dijk. "Me ei tohi jääda kinni mõttesse, et pigem kaitseme oma seisu, vaid peame mõtlema võitmisele." Van Dijki sõnul peab Liverpool andma endast 100% ja üritama teha sama, mida suudeti esimesel poolajal Anifieldi staadionil.

City kaotas laupäeval Inglismaa kõrgeimas liiga derbimängus Manchester Unitedile 3:2, kusjuures esimese poolaja lõpul olid nad veel seduseisus 2:0. Klopp rõhutab, et vaatamata sellele kaotusele, näitas Guardiola meeskond kvaliteetset mängu. "Maailma parimate vastu peame näitama ka meie oma parimat mängu," ütles Klopp. "Me peame kasutama oma eduseisu hästi ära, sest me ise lõime selle suurepärase mänguga. Ma ootan põnevusega teisipäevast kohtumist."