Meistrite liiga: Suurepärane algus tõi Liverpoolile kolmeväravalise võidu ({{commentsTotal}})

Alex Oxlade-Chamberlain
Alex Oxlade-Chamberlain Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga kolmapäevastes veerandfinaalmängudes said mõlemad kodumeeskonnad kolmeväravalise võidu, kui Liverpool alistas Manchester City 3:0 ning Barcelona AS Roma 4:1.

Suurepäraselt mängu alustanud Ragnar Klavani koduklubi läks koduse liigarivaali vastu juhtima juba 12. minutil, kui täpne oli Mohamed Salah. 21. minutil viis Alex Oxlade-Chamberlaini pommlöök 20 meetrilt Liverpooli kahe väravaga ette ning kümme minutit hiljem suunas Salahi tsenderduse peaga väravasse Sadio Mane.

Rohkem selles kohtumises väravaid ei löödud ja nii võttis Liverpool koduväljakult kaasa 3:0 eduseisu.

Teises läks Barcelona Nou Campil juhtima 38. minutil, kui Roma kapten Daniele De Rossi sai Andres Iniesta söödule jala vahele niivõrd õnnetult, et pall lendas Itaalia klubi väravasuul seisva Alissoni selja taha.

Ka teine poolaeg algas omaväravaga, 55. minutil põrkas pall väravasse Roma keskkaitsja Konstantinos Manolase põlvest. Neli minutit hiljem suurendas Gerard Pique Barcelona eduseisu kolmeväravaliseks ning kuigi Edin Dzeko suutis kümme minutit enne lõpuvilet ühe tagasi lüüa, tegi Luis Suarez 87. minutil seisuks 4:1.