Tugev viimane veerandaeg tõi TTÜ-le võidu Kalev/TLÜ üle ({{commentsTotal}})

TTÜ KK - Pärnu Sadam
TTÜ KK - Pärnu Sadam Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Koduse korvpalli kõrgliiga esmaspäevases ainsas kohtumises alistas TTÜ võõrsil Tallinna Kalev/TLÜ 76:63.

Viimase veerandaja eel oli mäng viigis 49:49, aga TTÜ alustas Levi Giese juhtimisel veerandit 8:0 spurdiga ning kuuest silmast lähemale Kalev/TLÜ-d enam ei lubatud.

Giese viskas TTÜ resultatiivseimana 19 punkti ja võttis 11 lauapalli, kaksikduublini jõudis ka 12 punkti visanud ja 14 lauapalli noppinud Matthias Tass. Kalev/TLÜ-d vedasid vastavalt 20 ja 18 punkti visanud Djordje Dzeletovic ning Kristo Saage.

TTÜ-le oli see 18 kaotuse kõrval kuuendaks võiduks, kuigi play-off'i lootused on juba minetatud. Kalev/TLÜ on üheksa võidu ja 14 kaotusega viiendal kohal. Neile järgneb ühe kaotuse enam teeninud Pärnu Sadam. Play-off'i pääseb kuus paremat, põhiturniiri kaks paremat saavad otse poolfinaali.