Brasiilia lõpetas maailmameister Saksamaa pika eduseeria ({{commentsTotal}})

Valitseva maailmameistri Saksamaa pikk kaotusteta seeria sai teisipäeva õhtul otsa, sest meeskond alistus Brasiilia koondisele 0:1.

Mängu ainsa värava lõi 37. minutil Williani tsenderduse järel Gabriel Jesus. Saksamaa puurilukk Kevin Trapp sai küll käed vahele, aga ei suutnud palli siiski tõrjuda.

Enne seda mängu oli Saksamaa suutnud kaotust vältida järjest 22 korda. Viimati jäädi 2016. aasta EM-finaalturniiri poolfinaalis alla Prantsusmaale.

Tegemist on peaaegu riigi koondise pikima eduseeriaga. Saksamaa LV suutis aastatel 1978-1980 vältida kaotust koguni 23 korda järjest.

Prantsusmaa koondis sai Peterburis jagu MM-finaalturniiri võõrustavast Venemaast 3:1 (40., 83. Kevin Mbappe, 49. Paul Pogba - 68. Fjodor Smolov).

Belgia koondis oli selgelt 4:0 üle Saudi Araabiast (13., 39. Romelu Lukaku, 77. Michy Batshuayi, 78. Kevin De Bruyne).

Inglismaa koondis mängis Wembley'l 1:1 viiki Itaaliaga. Jamie Vardy avas 26. minutil skoori ja 87. minutil viigistas penaltist Lorenzo Insigne.