Tottenham korduskohtumises kolmanda divisjoni klubile armu ei andnud ({{commentsTotal}})

Kübaratriki löönud Fernando Llorente.
Kübaratriki löönud Fernando Llorente. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Inglismaa jalgpalli karikavõistluste viienda ringi korduskohtumises alistas Tottenham Hotspur liigapüramiidi kolmandal astmel mängiva Rochdale'i koguni 6:1.

Kui 18. veebruaril peetud esimeses kohtumises oli kõrgliigas palliv Tottenham sunnitud leppima 2:2 viigiga, siis ka eilses kohtumises oldi külalistega Rochdale'ist algul hädas. Heung-Min Son viis küll võõrustajad 23. minutil 1:0 juhtima, aga Rochdale'i Stephen Humphrys viigistas kaheksa minutit hiljem, viies meeskonnad vaheajale seisul 1:1.

Teise poolaja alguses sai jala valgeks Fernando Llorente, kes viis enda esimese karikavõistluste väravaga võõrustajad 2:1 juhtima. 53. minutil lõi Llorente tihedas lumesajus enda teise värava ja juba viis minutit hiljem vormistas hispaanlane enda kübaratriki, kui viis Tottenhami 4:1 juhtima.

65. minutil lisas Heung-Min Son enda teise ja Spursi viienda värava. Kohtumise 6:1 lõppseisu vormistas lisaajal Kyle Walker-Peters

17. märtsil toimuvas veerandfinaalis läheb Tottenham Hotspur vastamisi Swansea City'ga.