BC Kalev/Cramo kaotas koduväljakul Ühisliiga liidrile ({{commentsTotal}})

Isaiah Briscoe
Isaiah Briscoe Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

VTB Ühisliigas kohtusid Saku Suurhallis BC Kalev/Cramo ja Kaasani Unics. Koduväljakul tunnistati liigatabelis liidripositsiooni hoidva klubi paremust 75:67.

Kalev võitles kõvasti ning esimese poolaja järel oldi napis kaotusseisus 32:35. Neljanda veerandaja alguses tegi Kaasani Unics otsustava spurdi, millele Kalev küll reageeris, ent peale külaliste kahte järjestikku tabatud kaugviset, olid eestlaste võiduvõimalused kustunud.

Kalevi resultatiivseim mängija oli Isaiah Briscoe 25 punktiga, Branko Mirkovic lisas omalt poolt kaheksa silma ja viis lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli Jamar Smith 15 punktiga.

Ühisliiga tabeli liidrina jätkab Kaasani Unics, kes seni peetud 13 mängust on kaotanud vaid ühe, kui detsembris tunnistati Moskva CSKA paremust. BC Kalev/Cramo jagab tabelis 8-11 kohta.

Kalev mängib neljapäeval olulise kohtumise Venemaa klubi Nižni Novgorodiga, kes hoiab kolme võiduga liigas 12. positsiooni.

Kenneth Raisma

Raisma jõudis Shrewsburys pingelises võitluses teise ringi

Kenneth Raisma (ATP 896.) osaleb Shrewsburys 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga Futures turniiril. Raisma alustas kvalifikatsioonist ja pääses kahe võiduga põhiturniirile, kus täna alistas valgevenelase Daniil Zaritšanski (ATP 841.) 7:6 (7:5), 7:5.