Chelsea võttis aasta viimases mängus viieväravalise võidu ({{commentsTotal}})

{{1514656620000 | amCalendar}}
Londoni Chelsea
Londoni Chelsea Autor/allikas: EMPICS Sport/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alistas Londoni Chelsea koduväljakul Stoke'i 5:0 ning tõusis aasta lõpuks tabelis teisele kohale.

Chelsea tabamuste eest hoolitsesid Antonio Rüdiger, Danny Drinkwater, Pedro, Willian ning Davide Zappacosta. Swansea uue peatreeneri Carlos Carvalhali debüüt lõppes 2:1 võiduga Watfordi üle, sealjuures viigistas Swansea mängu alles 86. minutil.

Hiliseks jättis võidu vormistamise ka Bournemouth, kes oli Ryan Fraseri 88. minuti värava toel 2:1 üle Evertonist. Huddersfield ja Burnley väravaid ei löönud, nagu ka Newcastle ning Brighton.

Õhtu viimases mängus võõrustas Manchester United Southamptonit ning jättis 0:0 viigiga kasutamata võimaluse liidriks tõusta. Liidermeeskonnal Manchester Cityl on 58 punkti, Chelseal on 21 vooru järel 45 silma. United on 44 punktiga kolmas.