Manchester City pääses Leicesteri käest alles penaltiseerias ({{commentsTotal}})

Manchester City
Manchester City Autor/allikas: Action Images via Reuters/Scanpix

Teisipäeval mängiti Inglismaa jalgpalli liigakarikasarjas kaks veerandfinaali, mis mõlemad pakkusid omajagu põnevust.

Leicester City ja Manchester City kohtumises läks hetkel suveräänse eduga liigat juhtiv Man City mängu 26. minutil Bernardo Silva tabamusest juhtima, kuid sügaval kohtuniku poolt antud üleajal viigistas Jamie Vardy penaltist seisu.

Lisaajal väravaid ei löödud ning nii pidi võitja selguma penaltiseerias. Seal aga Vardy eksis ning kohe tema järgi ei suutnud palli väravasse saata ka Riyad Mahrez ning City sai penaltiseerias 4:3 võidu ja koha poolfinaalis.

Teises mängus sai Londoni Arsenal Danny Welbecki 42. minuti tabamusest 1:0 jagu West Ham Unitedist.

Leicester - Manchester City 1:1 (0:1; 1:1; 1:1), penaltiseeria 3:4