FOTOD | Tartus toimunud tänavakorvpalli etapi võit läks Läti tiimile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Laupäeval Tartus toimunud Sprite 3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste sarjas läks eliit klassi võit Läti võistkonnale Ghetto Basket, koosseisus Edgars Kruminš, Martins Steinbergs, Karlis Vecens ja Agnis Cavars.

Lätlased alistasid finaalmängus Prantsusmaale sõitva Eesti 3x3 koondise, kus Jaagup Toomet asendas Oliver Metsalu ning kus enne finaalmängu pidi lahkuma Erik Luts.

Harrastajate sarja esikolmikus võttis Estravan finaalis võidu sarja liidri Iisaku üle, kellele nädal tagasi Viimsis toimunud etapil kaotati lisaajal, kolmandaks tuli Noise Makers.

Noortesarjade kõige tõsisemates lahingutes poiste U18 sarjas sai tuli võitjaks võistkond Taavi (Ander Peiponen, Märt Rosenthal, Robin Kivi ja Hendrik Eelmäe), teine koht BC Tartu/Semu (Rauno Richard Arak, Joonas Kull, Peeter Toomas Tael), kolmas Loro Parque (Joonas Anton Jürgenstein, Patrik Saal, Jakob Tammisto ja Timo Timmi).

35+ seeniorite sarjas ei saanud endiselt keegi vastu Deckol Ehituse võistkonnale, kes finaalis alistas Iisaku vanurid. Kolmandaks tuli Saara Liisa tiim.

U15 sarjas võttis võidu Pärnu tiim BC Starforest (Markus Kuuse, Danel Drobet, Kaur Rasmus Tammelaan ja Raul Viira), kes alistas finaalis Erkmaa KK (Sten Eric Käämer, Kaarel Kiiver, Gregor Kuuba ja Karl Markus Rumjantsev). Kolmas koht BucketsSquad (Oliver Pere, Nikita Komarov ja Carl Maiko Meiner).

Kõige nooremate poiste sarjas sai esikoha Viimsi Valge (Ron Laanemaa, Kaur Erik Suurorg, Indrek Sombri ja Marten Trempi), teine koht läks Virulastele (Tauri Veevo, Teiren Tõld, Ilja Deljanski ja Raul Lillemets), kolmandaks tuli Erkmaa KK (Ralph Marten Lauren, Rando Roos, Karl Markus Poom ja Sander Zirel).

Naiste sarjas esikolmikus olid Tristo 1, 2 ja 3 tiimid. U18 ja U15 sarja tüdrukute liiga võitis U18 võistkond Kung Fu Pande, U15 sarja võit läks tiimile Jalgpallurid, kes alistasid Tartu Kalevi tüdrukute võistkonna. U13 tüdrukute arvestuses olid Siilikad paremad Tartu Kalevi tiimist.

Sprite 3×3 Eesti meistrivõistlused jätkuvad järgmisel laupäeval boonusetapiga Kadrinas ja pühapäeval Iisakus. Järgmine põhivõistlus toibub 10. juunil Rakveres.

Toimetaja: Siim Semiskar