JK Kohila sai Narvas võidu ja läks veerandfinaalseeriat juhtima

JK Kohila üheks võidu aluseks oli väravavaht Madis Rajando hea mäng.
JK Kohila üheks võidu aluseks oli väravavaht Madis Rajando hea mäng. Autor/allikas: Kirill Jakušev

Eesti saalijalgpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria Narva United FC – JK Kohila avakohtumise võitis Kohila meeskond 5:2.

JK Kohila pani võidule aluse avapoolaja esimese poolega, sest kui mängitud oli 9.49, juhtis Kohila kahest Martin Taska (4.46, 5.37) ja ühest Teet Kallaste (9.49) väravast 3:0. Neli minutit enne poolaja lõppu tõrjus JK Kohila väravas hiigelmängu teinud Madis Rajando vastaste penalti. Poolaeg lõppes 4:0, sest 1.50 enne vaheajavilet tegi skoori Jaan-Kristjan Kaalma.

Teise poolaja viienda minuti keskel lõi Rauno Kald seisuks juba 5:0. Narvakad lõid küll kaks väravat tagasi – 29.34 Semen Fedotov ja 37.00 German-Guri Tsvibelberg –, kuid rohkem ei suutnud piirilinlased 215 pealtvaataja ees palli Rajando selja taha saata.

Põhiturniiri kolmandana lõpetanud Narva United FC meeskonnale on kuuenda asetusega väljalangemismängudele läinud JK Kohila olnud sel hooajal ebamugav vastane: põhiturniiril lõppes Kohilas mäng 2:2 ja Narvas said külalised 4:3 võidu.

Selles paaris peetakse seeria teine mäng 26. märtsil Kohilas. Poolfinaali pääsemiseks on vaja vastane alistada kaks korda.

Üks veerandfinaalseeria sai alguse reedel, kui Tartu Ravens Futsal alistas 6:3 NPM Silmet FC Sillamäe. Kaks veerandfinaalpaari (Tallinna FC Cosmos – Rummu Dünamo ja Viimsi FC Smsraha – Sillamäe Alexela) alustavad oma mänge kolmapäeval, 23. märtsil.