Levadia kaotas kontrollmängus Venemaa kõrgliigaklubile

FCI Levadia
FCI Levadia Autor/allikas: FCI Levadia kodulehekülg

Türgis treeninglaagris viibiv Eesti meister FCI Levadia kohtus seal kontrollmängus Venemaa kõrgliigaklubi Nižni Novgorodiga ning pidi vastu võtma 0:2 kaotuse.

Eelmisel hooajal Venemaa esiliigast kõrgseltskonda tõusnud Nižni Novgorod, kes hoiab poole hooaja järel 16 meeskonna konkurentsis 13. kohta, avas skoori juba teisel minutil. Karistuslöök mängiti kiiresti lahti ning pall jõudis Timur Suleimanovile, kes saatis selle Karl Andre Vallneri selja taha. Teistsugune tagasilöök tabas Levadiat veerandtunnise mängu järel, kui platsilt pidi lahkuma jalale liiga teinud Frank Liivak, vahendab Soccernet.ee.

Teise poolaja alguses jõudis Suleimanov taas värava üle rõõmustada, kuid äärekohtunik tõusis suluseisu märgiks lipu. Lõpuks sai Nižni Novgorod teise tabamuse siiski kätte, sest 75. minutil lõpetas pika soolo täpse löögiga Venemaa klubi keskkaitsja Viktor Aleksandrov.