Üheksal viimasel hooajal meistriks tulnud Bayern alustas hooaega viigiga

Bayerni ja Mönchengladbachi mängijad
Bayerni ja Mönchengladbachi mängijad Autor/allikas: SCANPIX/AFP

Saksamaa meistriliigas algas uus hooaeg, kui valitsev meister ja viimasel üheksal hooajal triumfeerinud Müncheni Bayern viigistas 1:1 Borussia Möchengladbachiga.

Selle hooaja Bundesliga esimese värava autoriks sai 10. minutil Alassane Plea, kui prantslane viis Mönchengladbachi 1:0 juhtima. Bayern viigistas kohtumise veidi enne teise poolaja lõppu, kui jala sai valgeks Poola ründestaar Robert Lewandowski.

Teisel poolajal oli küll mõlemal meeskonnal häid võimalusi kohtumine enda kasuks kallutada, aga lõpptablool vaatas vastu siiski 1:1 skoor.

Ülejäänud Bundesliga tiimid alustavad oma hooaega laupäeval ja pühapäeval.

Toimetaja: Sten-Kristjan Nurk